چند تا نکته راجع به شیوه پست قبلی

ابتدا باید از دوستان تشکر کنم که بازدید سایت من رو از 53 بار در روز به 114 بار در دوشنبه رسوندن. واقعا ممنونم.

اما

از اونجا که فعلا (تا قبل از رسیدن به کارهای جدی تر که تو پست های قبل قولشو دادم) بنا داریم درآمد از سایت http://www.tendollarclick.com/index.php?ref=eskis رو تست کنیم چندتا نکته هست که به نظرم باید بگم:

نکته صفر (بعد از اولین نظر برای این پست اضافه شده): من اونجا نقل قول کردم از یه ایمیلی که برام اومده، تو رو خدا مطالبو سر سری نخونین. من با رنگ قرمز نوشتم اونجا که این مطلب و اینکه یه نفری پول گرفته نقل قول هست نه حرف من....

1. هیچ موقع به خاطر کار کردن تو این شیوه ها که معلوم نیست نتیجه بده یا نه از کار و زندگی اصلیتون نزنید. موقع استراحت یا مواقعی که کامپیوتر شما در نرم افزار اصلی که کار می کنید گیر کرده بهترین موقع برای سر زدن به این سیستم هست.

2. اگر دایال آپ استفاده می کنید هیچ موقع صرفا برای این سیستم کانکت نشید چون پول و وقت هدر میدید. یادتون آدم عاقل هیچ موقع فقط برای یک کار از خونهخارج نمیشه... یا به اینترنت وصل نمیشه

3. بچه هایی که ADSL دارن می تونن این صفحه رو باز نگه دارند و فقط هر نیم ساعت روی لینک Earning Area  کلیک کنن. لینکها سریع میان و میرن. یادتون باشه سریعتر روی لینکهایی کلیک کنید که زرد رنگ شدن چون دارن از بین میرن.

4. تبلیغ الکی و غیر واقعی از این سیستم نکنید... مثل 50$ در روز یا اینجور حرفها.اگر شما کسی رو می شناسید که این پول رو گرفته معرفی کنید تا منم بشناسمش.

5. برو کار می کن مگو چیست کار. من رو که می بینید در طی همین 2 روز که تو این سیستم 300 تا پول مجازی و تخیلی به حسابم اومده در حین کار با کامپیوترم یه پروژه 3 میلیون تومنی واقعی رو طراحی کردم و تحویل ارفرما دادم. در این بین دانشگاه هم رفتم و 2 تا قرار کاری هم هندل کردم. پس عزیزان من به این کارها فقط به دیده تخلیه ذهنی نگاه کنید و نه بیشتر. اگر پول هم گرفتیم که چه بهتر.

6. یک امکان وجود داره و اون اینکه این سایت به چندین نفر اول که به سقف میرسن پول رو بده تا مشتری ها به خریدن حساب پریمیوم تشویق بشن. موقعی هم که به سود رسید تعطیل بکنه و بره. بنا براین 2 نکته تو این حرف هست:

      الف) سرعت عمل خیلی مهم هست. می تونید عضو بشید و سریع کار کنید. حدود 3 ماه طول میکشه که به سقف برسید یا اگر زیر مجموعه بگیرید سریعتر. پول رو بگیرید و خداحافظ.

این هم لینکش

http://www.tendollarclick.com/index.php?ref=eskis

    ب) هیچ موقع جوگیر نشید که پولی به حساب این سایت بریزید و اکانت پریمیوم بگیرید.

 

راستی الان که این پست رو هم نوشتم داشتم یک تست رندر از پروژه می گرفتم. اون کار تموم شد، ما هم رفتیم.

 

 

/ 5 نظر / 34 بازدید

حالا واقعا فک میکنی پولو میدن؟؟؟؟ در ضمن تو مگه خودت نگفتی تو وبلاگت که دوستت چندین بار بهت گفت و نرفتی ولی الان که پولو گرفته پشیمون شدی؟؟؟ اونوقت الان میگی جدی نگیریم و شاید ندن؟؟؟

مرتضی احمدی

شما لطفا اون پست رو دقیق بخون... مگه نگفتم که نقل قوله. من از نامه ای که اومده بود نقل قول کردم. باز بخونش پست قبلی رو دقیق.

milad

سلام این روشهای کسب درآمد سرکاریه 12000 دلار توی حسابم داشتم اما دریغ از 1 سنت پرداخت وقت خودتو الکی تلف نکن عزیز در ضمن تبادل لینک هم نمیکنم چون آمار بازدیدت خیلی پایینه موفق باشی byeeeeeeeee[خداحافظ]

هاشميان

تبادل لينک آدرس سايت ما http://chehrehsazi.blogfa.com نام سايت ما: نقاشي از چهره يا پرتره page rank:2 ايميل ما albaloo6@yahoo.com سايت شما در بخش پيوند ها http://chehrehsazi.blogfa.com/page/links.aspx قرار گرفت خواهشمند است جهت تبادل لينک اقدام فرماييد با سپاس هاشميان

milad

vaghean pol nagerefti jenab ya kolan saytesh alakiye