درآمد اینترنتی؟ چرا و چگونه؟

تفکر خلاق در مورد کسب درآمد در اینترنت و بررسی و نقد برخی از روشها

 
ایجاد یک روش درآمد زایی برای خودمان
نویسنده : مرتضی احمدی - ساعت ۸:٤٤ ‎ب.ظ روز ۱۳۸۸/۱۱/٢۳
 

سلام

دوستان پس از مدتها تحقیق در مورد شیوه های کسب درآمد در اینترنت و زدن آخرین تیر به این محصول CN3 که واقعا نا امید کننده بود. بالاخره به فکر افتادم یه روش کسب درآمد قانونی و جمع و جور برای خودم و دیگر دوستانی که اینترنت پر سرعت دارند(البته تو ایده اولیه) ایجاد کنم.

البته این شیوه رو فعلا نمیگم چی هست. برای کار روی اون با یه طراح فوق العاده اینترنتی، یک وکیل و اسکات فاکس که کتاب e-richs 2.0 رو نوشته صحبت کردم.

این شیوه می تونه یه درآمد اندک تا درآمد میلیونی داشته باشه و البته بدون کار کردن اصلا تضمینی نیست. منظوم مثل این تضمینات الکی هست که تو این شیوه های مطرح روی اینترنت میگن.

پیش نیاز کار هم آشنایی با اینترنت، 1-2 ساعت وقت روزانه یا هفتگی (البته بسته به درآمدی که بخواین)، اهل مطالعه و جستجو بودن در اینترنت و خلاقیت هست. هیچ پولی قرار نیست برای شروع کار بپردازین و هیچ سی آموزشی هم نمی خواد بخرین. شاید البته کل کار رو به یک سری سهام تقسیم کنم تا دوستایی که می خوان با یه هزینه اندک از سرمایه اولیه کار (حدود 10-5 ملیون که من شخصا می خوام بپردازم) توی شروع باهام شریک بشن و سود کار رو هم ببرن.

انشالا کار نوشتن برنامه طرح از همین هفته کلید میخوره، شاید تو اردیبهشت یا خرداد این کارآفرینی شروع بشه.

فقط مشتاقم بدونم که چند نفر برای شروع با من هستند و البته نظرتون چیه. ضمنا دوستانی که نظر میدن رو در جریان کار خواهم گذاشت.

لطفا نظر بدید روی این ایده و نظر سنجی کنار وبلاگ رو هم پاسخ بدید.

قربان همتون.


 
comment نظرات ()