درآمد اینترنتی؟ چرا و چگونه؟

تفکر خلاق در مورد کسب درآمد در اینترنت و بررسی و نقد برخی از روشها

 
روش های کسب درآمد CN3
نویسنده : مرتضی احمدی - ساعت ۱۱:٠٠ ‎ب.ظ روز ۱۳۸۸/۱۱/۱٩
 

این سی دی 3 روش کسب درآمد معرفی میکنه:

1. ساخت فروشگاه

2. فارکس

3. فروش سی دی خودشون...

 

تحلیل روش 1:

این روش واقعا یک روش خوب برای کسب درآمده... اما نکته اینه که شما میتونید خودتون یک فروشگاه بسازید، محصول بزارید و بفروشید. با همت و انتخاب محصول مناسب میشه کسب درآمد کرد از این کار... پس نیازی به همکاری با این شرکت ندارید برای کسب درآمد. دلایلی که تو این سی دی راجع به نیاز به همکاری با این شرکت برای کار فروشگاه شده دلایل موجهی نیست. پس پول خرید این سی دی رو میشه خرج هاست و دومین خوب کرد برای فروشگاهتون.

 

تحلیل روش 2:

این روش که تو این سایت نوشته تضمینی اصلا و ابدا تضمینی نیست. سی دی میگه که شما رو به یه جایی معرفی می کنیم که فارکس یاد بگیرید و کسب درآمد بکنید. اما با یک جستجو در اینترنت می فهمید که 90% تو فارکس ضرر می کنن که من و شما 100% جزو ده درصد باقی مونده نیستیم. در این زمینه رجوع کنید به سایت www.sarmayeh.com .  اونجا با اساتید فن مشاوره کنید.

 

تحلیل روش 3:

شما با این روش وارد یک سیستم هرمی!!! میشید. یک محصول بی ارزش رو تبلیغ می کنید و 10000 تومن میگیرید. نفر بعدی هم به همین ترتیب. خلاصه همه سی دی CN3 رو می خرن و دل خوش می کنن به 10000 تومن پورسانت. حالا به من بگید فرق این با شرکت های هرمی چیه؟

 

نتیجه گیری منطقی:

شما برای کسب درآمد از اینترنت لازم نیست که این سی دی رو بخرید. ساختن فروشگاه رو خودم بهتون یاد می دم. فارکس رو خودتون در همون سایت که گفتم دنبال کنید و وارد چرخه باطل فروش یک محصول بی ارزش یا کم ارزش نشید.

 

منتظر روش های کسب درآمد بعدی باشید.

قربان همه شما دوستان


 
comment نظرات ()